Loading...

Media

money.pl: LSE Polish Economic Forum odbędzie się 10 marca w Londynie

“Organizatorem Forum jest LSE Polish Business Society, stowarzyszenie zrzeszające polskich studentów London School of Economics. W ciągu ostatnich lat Forum, z projektu studenckiego, przerodziło się w największe zagraniczne wydarzenie dotyczące polskiej gospodarki i biznesu, w którym, poza studentami, uczestniczą przedstawiciele rządu, politycy i prezesi największych korporacji. Temat siódmej edycji nawiązuje do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i brzmi: ‘Stulecie niepodległości: romantyczne cele, realistyczne środki'” – czytamy w komunikacie.

RadioSTAR: Wojciech Zych o LSE SU Polish Economic Forum 2018 – największej konferencji dot. polskiej polityki i gospodarki poza granicami kraju

Zapraszamy do wysłuchania wywiadu, w którym porozmawialiśmy o tegorocznym LSE SU Polish Economic Forum 2018, organizowanym przez polskich studentów z London School of Economics and Political Science, które odbędzie się 10 marca 2018 w Londynie w The Light Auditorium we Friends House.

wyborcza.biz: LSE Polish Economic Forum odbędzie się 10 marca w Londynie

Celem LSE Polish Economic Forum 2018 jest omówienie pozycji gospodarczej Polski na arenie międzynarodowej, przedstawienie aktualnych trendów na polskim rynku finansowym, dyskusje o perspektywach i wyzwaniach, z którymi muszą zmierzyć się Polska i polska gospodarka.

RadioSTAR: LSE Polish Economic Forum. Największa konferencja o Polsce poza granicami kraju

Największa konferencja dotycząca Polski, organizowana poza granicami kraju, odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 marca, w Londynie. Na LSE Polish Economic Forum przybędzie ponad 700 polskich studentów najlepszych brytyjskich uniwersytetów oraz przedstawicieli świata biznesu i polityki.

Londynek.net: Największa konferencja o Polsce poza granicami kraju

Celem LSE Polish Economic Forum 2018 jest omówienie pozycji gospodarczej Polski na arenie międzynarodowej, przedstawienie aktualnych trendów na polskim rynku finansowym, dyskusje o perspektywach i wyzwaniach, z którymi muszą zmierzyć się Polska i polska gospodarka. – Chcemy dyskutować o tym, jak młodzi ludzie widzą przyszłe stulecie Polski, w jaki sposób oni chcieliby tę Polskę kształtować – mówi Wojciech Zych, współprzewodniczący polskiego stowarzyszenia na LSE.